Kérastase Paris

Dodacie podmienky

Tovar je doručovaný  kuriérskou službou DPD alebo Slovenskoou poštou  v rámci Slovenskej republiky. Všetky objednávky sú zasielané výlučne s poistením vo výške ceny tovaru v objednávke.

Cena prepravného a balného je 3 € cez DPD a 2, 50€ cez Slovenskú poštu pri platbe na dobierku..

Pri objednávke nad 100 € je prepravné a balné zdarma.

Faktúra vystavená predávajúcim na základe zmluvy je daňovým dokladom a je súčasťou každej zásielky.

Dodacia lehota

Dodacia lehota je 24h do 5 kalendárnych dní od prijatia záväznej objednávky od kupujúceho. Dodacia lehota môže byť predávajúcim predĺžená a to najmä v prípade neočakávaných okolností vzniknutých nezávisle na vôli predávajúceho.

Kupujúci je povinný bezprostredne po prevzatí zásielky prekontrolovať tovar spolu s dopravcom ( neporušenosť zásielky, poškodenie krabice atď.). Kupujúci je oprávnený odmietnuť prevzatie otvorenej alebo inak viditeľne poškodenej zásielky, je však povinný vyhotoviť záznam v reklamačnom protokole dopravcu a túto skutočnosť bez odkladov oznámiť predávajúcemu emailom na info@kerastase-kozmetika.sk. Pokiaľ kupujúci prevezme otvorenú alebo inak poškodenú zásielku, predávajúci nenesie žiadnu zodpovednosť za škodu vzniknutú na dodanom tovare, ani za dodanie neúplného množstva tovaru a druhu objednaného tovaru.

 

Kérastase logo